Informacje o sklepie

 

Potrzebujesz pomocy w zakupach? Skontaktuj się z nami!

Nasz oddział

CENTROSPORT.com.pl

 

Godziny otwarcia sklepu:

Pon - Pią: 10:00 - 16:00

Dział Obsługi Klienta

577 516 940

lub

e-mail: sklep@centrosport.com.pl

 

 

 

 

 

Drogi kliencie,

Z całą pewnością zauważyłeś, że posiadamy najtańsze produkty na rynku w związku z czym zastanawia Cię fakt z czego to wynika???

Na całym świecie staje się co raz modniejszy model sprzedaży nazywany dropshippingiem. Polega on na przekazywaniu zleceń przez sprzedawcę bezpośrednio do producenta/dostawcy towarów i bezpośredniej wysyłki z jego magazynu do klienta omijając pośredników i innych krajowych sprzedawców. Dzięki temu można radykalnie obniżyć koszty logistyczne i całkowicie wyeliminować marże wynikające właśnie z dużej ilości pośredników między producentem, a klientem. Minusem tego modelu jest dłuższy czas dostawy. Wszystkie nasze towary wysyłane są z magazynów zagranicznych producentów do naszych klientów w związku z czym średni czas dostawy wynosi od 15 do 25 dni roboczych. 

- Po poprawnym opłaceniu zamówienia jest ono od razu przekazywane do zagranicznego magazynu i jest zlecana jego realizacja. W związku z tym nie ma fizycznej możliwości aby takie zamówienie zostało anulowane. Każde opłacone zamówienie zostanie doręczone na wskazany adres, a odstąpienie od umowy kupna sprzedaży jest możliwe dopiero po odesłaniu nam towaru. Bardzo prosimy o przemyślane zakupy.

Zachęcamy do zakupów i gwarantujemy doręczenie każdej przesyłki. Z naszych statystyk wynika, że poczta międzynarodowa działa genialnie i zaginięcia czy braki doręczeń zdarzają się dużo rzadziej niż na krajowym rynku pocztowym i kurierskim. Co więcej wszystkie paczki są ubezpieczone i gwarantujemy zwrot środków w razie jakichkolwiek komplikacji.

Zachęcamy do zakupów i gwarantujemy, że jest to duża atrakcja w oczekiwaniu na taką przesyłkę, a czas ten mija wiele szybciej niż nam się to może wydawać ;-) 

Wszystkie sprzedawane przez nas towary są oryginalne i przeznaczone na rynek Europejski. 

 

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta!

 

Swoją ofertę kierujemy do ludzi dynamicznych, zainteresowanych sportem, nowinkami technologicznymi i multimedialnymi.

Naszym celem jest jeszcze większa popularyzacja zakupów przez Internet, a chcielibyśmy to zrobić dzięki coraz liczniejszej grupie, naprawdę zadowolonych klientów, opuszczających nasze aukcje i ciągle do nas powracających.

SERDECZNE ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW

 

pixel