Wysyłka

 

 

Koszty wysyłki

 

Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia składane w naszym sklepie internetowym były realizowane w jak najkrótszym czasie. Dodatkowo informujemy, że dostawa na wszystkie towary oferowane w sklepie jest darmowa. W CENTROSPORT.com.pl Klient płaci tylko i wyłącznie za towar! Dodatkowo na każdy produkt zakupiony w naszym sklepie udzielamy dwuletniej gwarancji, którą można realizować na podstawie potwierdzenia zakupu otrzymanego na maila podczas składania zamówienia.

Warunki dostawy

Szanowni Państwo wszystkie towary są wysyłane bezpośrednio  do klientów z naszych zagranicznych magazynów. Czas dostawy towaru wynosi od 14 do 25 dni roboczych ale najczęściej jest to 3-4 tygodnie. Jest to przybliżony termin który  może ulec wydłużeniu do 35 dni roboczych. Towar początkowy transportowany jest pocztą międzynarodową EMS ostatecznie doręczany jest przez Pocztę Polską. Drogi kliencie kupując towar w naszym sklepie, akceptujesz wyżej podane terminy dostaw.

Wszystkie nasze paczki są szczelnie zabezpieczone przed wszelkimi uszkodzeniami.

 

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta!

 

Swoją ofertę kierujemy do ludzi dynamicznych, zainteresowanych sportem, nowinkami technologicznymi i multimedialnymi.

Naszym celem jest jeszcze większa popularyzacja zakupów przez Internet, a chcielibyśmy to zrobić dzięki coraz liczniejszej grupie, naprawdę zadowolonych klientów, opuszczających nasze aukcje i ciągle do nas powracających.

SERDECZNE ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW

pixel