Dostawa i płatności

 

 

Płatności

W sklepie internetowym CENTROSPORT.com.pl zawsze kupujesz wygodnie i bezpiecznie, ponieważ dajemy Ci do wyboru kilka sposobów płatności.

- Przelew zwykły – wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości e-mail potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie w banku Alior Bank S.A., rozpoczniemy realizację zamówienia.

Dane do przelewu:

Nazwa banku: Alior Bank S.A.

Numer konta: 95 2490 0005 0000 4500 5986 0375

 

ALIOR BANK nr konta

95 2490 0005 0000 4500 5986 0375

Tytuł: Zamówienie nr [tu wpisz nr twojego zamówienia] - CENTROSPORT.com.pl

CENTROSPORT.COM.PL

- Płatność elektroniczna PayU, Płatności IAI lub PayPal – wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu, korzystając z karty lub telefonu komórkowego. W naszym sklepie wykorzystujemy system PayU, Płatności IAI oraz PayPal, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności.

Koszty wysyłki

Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia składane w naszym sklepie internetowym były realizowane w jak najkrótszym czasie. Dodatkowo informujemy, że dostawa na wszystkie towary oferowane w sklepie jest darmowa. W CENTROSPORT.com.pl Klient płaci tylko i wyłącznie za towar! Dodatkowo na każdy produkt zakupiony w naszym sklepie udzielamy dwuletniej gwarancji, którą można realizować na podstawie dowodu zakupu.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta!

 

Swoją ofertę kierujemy do ludzi dynamicznych, zainteresowanych sportem, nowinkami technologicznymi i multimedialnymi.

Naszym celem jest jeszcze większa popularyzacja zakupów przez Internet, a chcielibyśmy to zrobić dzięki coraz liczniejszej grupie, naprawdę zadowolonych klientów, opuszczających nasze aukcje i ciągle do nas powracających.

SERDECZNE ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW

pixel